GORILLA SUPERTIG200 hegesztő inverter
Katalógus szám: 8TIG200SPRACDC
Cikkszám: 08-005-0506-09
Ár
Jelenleg nincs készleten, aktuális árért kattintson az Érdeklődés gombra
TERMÉKLEÍRÁS
Inverter típusa
IGBT
Vízhûtés
Ívgyújtás módja
HF
Programhelyek száma
Vezeték nélküli távvezérlés
Távvezérlés hegesztõpisztolyról
Digitális kezelõfelület
Analóg kezelõfelület
AC AWI
AC PULSE AWI
DC AWI
DC PULSE AWI
2T/4T
Hullámformák száma
1
AC MMA
DC MMA
Arc Force
Állítható Arc Force
Hot Start
Tartozék hegesztõpisztoly
IGrip SR26
Opcionális AWI pisztoly
Fázisszám
1
Hálózati feszültség
230V AC±10% 50/60Hz
Max./effektív áramfelvétel MMA
35.4A/27A
Max./effektív áramfelvétel TIG
32.7A/25A
Teljesítménytényezõ (cos fí)
0.93
Hatásfok
min.85%
Bekapcs. idõ (10 perc/40 °C)
200A@60%, 155A@100%
Hegesztõáram MMA
10A-160A
Hegesztõáram TIG
5A-200A
Munkafeszültség MMA
20.4V-26.4V
Munkafeszültség TIG
10.2V-18V
Üresjárati feszültség
62V